2 Mayıs 2013 Perşembe

kendi kendime notlar

* pembe domates fideleri artık şaşırtma zamanını geçirecekler, bu hafta sonu bir zahmet yap!
( en önemlisi bu, yıldızı var ona göre )

boya badana ağır aksak bitti, sağolsun yalapşap yapmış bazı yerleri, çağır ayın 15'inden sonra gelsin bir zahmet eskik bıraktığı yerleri yapsın. ( iyi ki paranın hepsini vermemişsin, aferin be kedi olalı bi fare tuttun sanki )

tülleri aldın aferin, ama koltuk kılıfları nanay. ikea bir türlü yapmayacak galiba bu sevki. gerçi alsam koltuk kılıflarını becerip değiştirsem de yine paşa efendi bu kılıfların üzerinde de sanki tırnak bileme çalışmaları yapacak gibi geliyo. hadi bakalım hayırlısı. kedinin tırnaklarını mı çeksem acep? ( bu kadar caniliği korku filmlerinde bile düşünmemişlerdir, yuh sana ! )

halıyı senelerdir yıkatmadın, kim bilir içinde ne koloniler yaşıyodur. bi zahmet ardiyeden çıkar da yıkamacıya ver, paklasın getirsin. evin görüntüsü değişir vallahi, kim bilir gerçek rengi neydi? :P
paşa da parkede pati çekmekten kurtulur, arada halının üstünde dinlenir gariban.

koltuk kılıflarını becerip de alırsan eğer uygun perdeleri de seçebileceksin. ama süre uzadıkça geceleri tv ışığında oturmaya devam...

salon parkelerinden ve boya malzemelerinden artanları becerip de bir araba bulursan yapı markete geri götür, kredi kartına iade ettirme. iade çeki al, onunla da kocaman saksılar al. toprak, gübre falan o işleri de kotar ki ön ve yan bahçeye arizona kertenkelesi gibi el koyup yayıl. o kocaman saksılara pembe domates fidelerini dik. cumhuriyetini ilan et! yaşasın PDA.

bu arada aferin sana takdir ediliyorsun, zira 25 kilo oldu üstünden attığın. 

blog milleti hakkaten 25 kilo oldu tam tamına. 94'den 69,1 kg'a kadar düştüm :)

Durmak yok, yola devam. Hedef 60 :)4 yorum:

 1. vay tebrikler!
  ben vazgeçtim =(

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. vazgeçme arkadaşım. ara vermiş ol. yeniden başla. bak 1 sene oldu bile benim :)
   2 yaz önce aldığım dalış yeleği üzerimde fır dönüyor. hatta geçen sene kilo verdikten sonra aldığım pantolonlarım bile terziye gidecek.
   her şeyden de önemlisi o kadar rahatladım ki anlatamam.
   vazgeçme arkadaşım!

   Sil
 2. Senden korkulur valla süper budyim benim :)maaaaaaşallah

  YanıtlayınSil
 3. Nalannnn


  Son satıra kadar her şey ne kadar iyiydi:)) Ben diyetisyene gitmeyi bıraktım,hemen kilo almaya başladım. Abi hayat boyu para mı ? saçacağım bu işe ben:))

  YanıtlayınSil